هلدینگ بهنیا

تخفیف بگیر

همین الان زنگ بزن

به اولین تماس ،تخفیفات ویژه تعلق میگیره …

منتظر چی هستی ؟؟؟

آهن محصول پرفایده

میدونستید هلدینگ بهنیا از بهترین وباکیفیت ترین مواد برای محصولاتش بهره میگیرد!!!!!

Your Content Goes Here

آیا  میدانستید  #آهن  از کجا بوجود آمده؟

چه کسانی اولین بار از آهن استفاده کردند؟

آهن چیست؟

#آهن یکی از رایج‌ترین ومهمترین عناصر است. آن را از حدود 5.6٪ از پوسته زمین و تقریبا کل هسته زمین تشکیل شده است.آهن چهارمین عنصر فراوان در پوسته زمین توسط وزن است.

آهن در زمان ماقبل تاریخ شناخته شده بود اما ماهیت آن هنوز شناسایی نشده بود.

مهمترین کانی های آهن مورد استفاده در صنایع فولاد مگنتیت Fe3O4 با ۷۲% آهن و هماتیت Fe2O3 با ۷۰% آهن می باشد که در حال حاضر از معادن چغارت قابل استحصال می باشد.

اندازه و نوع دانه بندی سنگ اهن برای استفاده در کوره بلند فولاد با کیفیت مطلوب بسیار مهم است.برای احیاء کامل سنگ اهن باید حداقل اندازه دانه مصرفی در کوره بلند ۱۰ میلی متر باشد.

روزانه ۲۰۰۰ تن سنگ اهن در سایت مخصوص توسط سه دستگاه سرند ویبراتوری دانه بندی و برای بخش های آگلومراسیون و کوره بلند ارسال می گردد 

آیا میدانید آهن ،این یار قدیمی ،از چندین هزار سال قبل در کنار انسان ها بوده؟

اولین نشانه های استفاده از #آهن به زمان سومریان و مصریان بر می گردد که تقریبا 4000 سال قبل از میلاد با آهن کشف شده از شهاب سنگها اقلام کوچکی مثل سر نیزه و زیور آلات می ساختند. از 2000 تا 3000 سال قبل از میلاد , تعداد فزاینده ای از اشیاء ساخته شده با آهن مذاب ( فقدان نیکل , این محصولات را از آهن شهاب سنگی متمایز می کند ) در بین النهرین , آسیای صغیر و مصر به چشم می خورد اما ظاهرا تنها در تشریفات از آهن استفاده می شد و آهن فلزی گرانبها حتی باارزش تر از طلا به حساب می آمد.

بر اساس تعدادی از منابع آهن , بعنوان یک محصول جانبی از تصفیه مس تولید می شد – مثل آهن اسفنجی – و بوسیله متالوژی آن زمان قابل تولید مجدد نبوده است. از 1600 تا 1200 قبل از میلاد در خاورمیانه بطور روز افزون از آین فلز استفاده می شد, اما جایگزین کابرد برنز در آن زمان نشد.

لوله مبلی بیضی

هلدینگ بهنیا

پروفیل درجه یک میخوای؟

فروشنده بهترین پروفیل سبک

وقت  تلف نکن !

همین الان تماس بگیر.