جدیدترین اخبار روز

از هلدینگ بهنیا بخواهید.

در ارتباط با بازار آهن ،قیمت ها

تمامی سوالات شماراپاسخ میدهیم

خبرای خوب در راهه

منتظر ما باشید.

همین الان زنگ بزن

همین الان تخفیف بگیر

بازگشت امید به بازار آهن

به گزارش اخبار ، مدیرعامل  فولاد مبارکه  اذعان داشت: خوشبختانه با پیگیری‌های به‌ عمل‌ آمده و همکاری خوب مسئولین کشور به‌ زودی مشکل تأمین سنگ‌آهن فولادسازان کشور نیز مرتفع خواهد شد.و بازار آهن به رونق خود باز خواهد گشت.

وی هم چنین بیان داشت: که برای اهمیت توسعه تولید محصولات ویژه در شرکت، تیم‌های تحقیقاتی می بایست برای گسترش تولید محصولات خاص برنامه‌های مدونی داشته باشند .و با همکاری واحدهای تولیدکننده شرایطی فراهم کنند تا هرگاه نیاز باشد، محصولات جدید را به هر میزان که سفارش داشته باشیم، تولید کنند. و توانمندی تولید پایدار در شرکت همچنان با قوت و صلابت ادامه داشته باشد.

پروفیل سبک

پروفیل سبک

عظیمیان در ادامه افزود: یک واحد پایلوت برای تولید برخی محصولات جدید در نواحی خاص در شرایط فعلی بسیار با اهمیت است. همان‌گونه که این واحد پایلوت در ناحیه آهن سازی  شرکت وجود دارد، باید با مطالعه طرح و بررسی‌های دقیق به سمتی حرکت کنیم که در واحدهای پایلوتِ کوچک‌تر از خطوط اصلی، ابتدا محصولات جدید تولید شود. تا بتوان با صرف کمترین هزینه در مواد اولیه، نیروی انسانی و وقت، به اطلاعات عدم و نفع تولید محصول جدید دست یافت.

آیا منابع آهن تامین میشود؟

موضوع نگران کننده دیگر تأمین سنگ‌آهن و میزان موجودی کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی شرکت می باشد .

مهندس عظیمیان در این خصوص اذعان داشتند که: خوشبختانه با پیگیری‌های به‌ عمل‌ آمده و همکاری خوب مسئولین کشور ان‌شاءالله به‌ زودی مشکل تأمین سنگ‌آهن فولادسازان کشور نیز مرتفع خواهد شد.

لوله برق گالوانیزه

لوله برق گالوانیزه

در دوره جنگ اقتصادی همه مسئولان می بایست به دور از نگاه منطقه ای به فکر افزایش توان اقتصادی و گسترش رونق تولید در کشور بوده است.

اما نباید فراموش کنند که این دستاورد بزرگ صنعتی کشور که درست در زمان جنگ و با اولویت دست‌یابی به تولید ورق و رهایی از وابستگی به واردات ساخته شده است، سرمایه ملی است .از این‌ رو همه مردم و مسئولان باید به‌ دور از هرگونه نگاه منطقه‌ای و قومی از دل‌ و جان برای حفظ و ارتقای آن همت کنند.