تعطیلی فروشگاه اپل
ویروس کرونا و تعطیلی فروشگاه ها
مارس 14, 2020
اینترنت نامحدود
اپراتورهای آمریکایی دو ماه اینترنت نامحدود رایگان به کاربران خود می‌دهند

اپراتورهای امریکایی و اینترنت نامحدود رایگان

 

سه اپراتور بزرگ تلفن همراه آمریکا برای دو ماه آینده به کاربران خود اینترنت نامحدود می دهند.T- MOBILE اعلام کرددر دو ماه آینده ، به همه  مشتریان خود اینترنت نامحدود ارائه خواهد کرد و پهنای سرویس هات اسپات خود را هم افزایش خواهدداد. این تصمیم برای تشویق کاربران به ماندن در منازل خود اتخاذ شده است. T_ MOBILE همچنین به کاربران خود در سه کشوری که بیشترین آسیب را از شیوع ویروس کرونا دیده اند، تماس بین المللی رایگان ارائه می کند.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد  : در وضعیت فعلی ، برقرار بودن ارتباط بین افراد از طریق شیکه ی اینترنت ، بیشتر از هر زمان دیگری حیاتی است.

 

 

 

 

 

افزون براین ، دانش آموزانی که از برنامه ی Empower ED برای آموزش از راه دور مدرسه خود استفاده میکنند. تا دوماه آینده ، 40 گیگا بایت ترافیک رایگان برای بهبود سطح کیفی خدمات مدرسه دریافت خواهند کرد. T_MOBILE  همچنین اعلام کرد سظح کیفی برقرار بودن شبکه ی اینترنت خود را به دو برابر سطح فعلی افزایش خواهد داد. اپراتورهای AT&T و Verizon و Comcast نیز اعلام کرده‌اند  اینترنت نامحدود در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد و تمامی آنها تعهد نامه ی کمیسیون فدرال ارتباطات را امضا کرده اند .

امضا کنندگان این تعهدنامه پذیرفته اند تا اطلاع بعدی حساب های کاربری خانگی یا کسب و کارهای کوچک را قطع نکنند که به دلیل شیوع ویروس کرونا نمیتوانند هزینه اینترنت خود را پرداخت کنند.

این اپراتورها همچنین متعهد شده اند هزینه ای بابت سرویس های خود دریافت نکنند و به همه کاربران آمریکا تا 2 ماه آینده اینترنت نامحدود ارائه کنند.

 

 

 

خبر امروز چقدر مورد پسند شما بود ؟

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *