صادرکننده گندم
روسیه بزرگترین صادرکننده گندم
فوریه 26, 2020
کاربرد لوله مبلی
کاربرد لوله مبلی
مارس 1, 2020

تعطیلی دفاتر غول مخابراتی کره جنوبی

شرکت اس‌کی‌تله‌کام بزرگ‌ترین شرکت مخابراتی کره‌ جنوبی، دفتر بزرگ مرکزی و سایر شعب خود را در شهر سئول به‌خاطر نگرانی از شیوع ویروس کرونا به‌ طور کامل تعطیل کرد. در روزهای اخیر شیوع گسترده ویروس کرونا در کره‌ جنوبی باعث شده تا ده‌ ها شرکت فناوری در این کشور فعالیت‌ های خود را به‌ صورت کامل یا نسبی به حالت تعلیق درآورند.

آخرین شرکت در این مجموعه اس‌کی‌تله‌کام است که خدمات متنوع مخابراتی و اینترنتی ارائه می‌ دهد. علت اصلی این تعطیلی مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای یکی از کارکنان اس‌کی‌تله‌کام اعلام شده است. اس‌کی‌تله‌کام که بزرگ‌ ترین ارائه‌ دهنده خدمات تلفن‌ همراه در کره‌ جنوبی است، روند ضدعفونی کردن و گندزدایی از تمامی ساختمان‌ ها و دفاتر خود را آغاز کرده و در این زمینه دستورالعمل‌ های وزارت بهداشت این کشور را دنبال می‌ کند.

بزرگترین شرکت مخابراتی

به گفته سخنگوی اس‌کی‌تله‌کام، یکی از کارکنان این شرکت که در طبقه چهاردهم یکی از ساختمان‌ های آن در مرکز سئول مشغول به‌ کار بوده، به کرونا مبتلا شده است.

قرار شده تا کارکنان این شرکت فعالیت‌ های خود را در قالب دورکاری انجام دهند. اس‌کی‌تله‌کام حدود ۵ هزار کارمند دارد. همکاران فرد آلوده به ویروس کرونا نیز مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته‌ اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *