#تولید ۶۵ هزار تن آهن اسفنجی در یک‌ماه

گروه بنگاه ها:مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان از رکورد شکنی واحدتولیدآهن شرکت اسفنجی احیااستیل فولادبافت،به میزان 65هزارتن در ماه جاری خبرداد.

صادق جاهد خطیبی در بازدید از طرح آهن اسفنجی احیااستیل بافت افزود:میزان تولید آهن اسفنجی این شرکت درساعت به ۹۰ تن رسیده است. وی با اشاره به بی‌سابقه بودن این رکورد اعلام کرد: تولید آهن اسفنجی در روز بالغ بر۲ هزار و۱۰۰ تن بوده و در مجموع ماهانه به ۶۵ هزار تن رسیده است. مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان اظهار امیدواری کرد که این رکوردشکنی کماکان تداوم داشته باشد و شاهد موفقیت‌های بیشتر در زمینه تولید بیشتر و به بهره‌برداری رسیدن فاز ۲ توسعه این واحد نیز باشیم. 

خطیبی از کارشناسان این واحد صنعتی خواست باتوجه به نیاز کشور به سنگ‌آهن برتلاش خود برای بالا بردن میزان استخراج بیفزایند تا در روند تولید واحدهای نیازمند به سنگ‌آهن خللی وارد نشود.

بنا بر این گزارش در پایان، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان و هیات همراه در محل دفتر مرکزی شرکت ماهان سیرجان با مدیران و کارشناسان این شرکت درباره برنامه‌ها و استراتژی تولید به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

خبرهای داغ دنیای فولاد

از ما بخواهید...

تماس بگیرید

تخفیفات ویژه در انتظار شماست..

فولادایران