Project Description

از برنامه تولید تا فروش ایده آل

سابقه پر افتخار هلدینگ بهنیا در تولید و فروش لوله مبلی و پروفیل سبک، این گروه به بزرگترین فروشنده لوله مبلی و پروفیل سبک، تبدیل نموده است. این افتخار بزرگ میتواند اعتماد آور باشد برای شما که قصد راه اندازی خط تولید این محصولات را دارید.

راه اندازی خط تولید لوله مبلی و پروفیل سبک، آغاز راه است و شاید مهمتر از آن طراحی یک برنامه تولید مبتنی بر واقعیات بازار است. این برنامه تولید ماحصل سالها همکاری نزدیک با بزرگترین تولید کننده های لوله مبلی و پروفیل سبک کشور است.

قدم بعدی فروش است. محصولی با کیفیت تولید شده است و اکنون در بازار پیچیده ی امروز نیاز به برنامه ای هوشمند برای فروش آن کاملا مشهود است. گروه بهنیا از آنجایی که بزرگترین فروشنده لوله مبلی و پروفیل سبک در ایران است می تواند بهترین برنامه فروش در بازار ایران و منطقه را در اختیار شما بگذارد.

  • خطوط تولید ما ساخت کشورهای روسیه،آلمان،ایتالیا،کره و چین می باشد.

  • برنامه تولید ما دارای استاندارد ASTM می باشد.

  • واحد نمونه استان در سال 96

  • صادر کننده نمونه استان سال 97

  • برگزیده برتر شانزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی سال 97

  • گروه تولیدی برتر سال 97

امکانات بخشهای مختلف

آزمایشگاه کنترل کیفیت

مجموعه آزمایشگاه‌‌‌های هلدینگ بهنیا با انجام آزمایش‌‌‌های تخصصی در زمینه‌‌‌های مختلف، به منظور حصول اطمینان از صحت کیفیت مواد ورودی، بررسی عملکرد فرایند‌‌‌های تولیدی و نیز انطباق محصولات تولید شده با استاندارد‌‌‌های ملی و بین المللی، فعالیت می‌نماید.این آزمایشگاه با اخذ گواهینامه‌‌‌های معتبر همچون گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه مطابق با استاندارد ISO 17025 از سازمان ملی تایید صلاحیت ایران از سال 1393 و نیز گواهینامه آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد استان قزوین‌‌‌، در راستای ارتقای سطح کیفی‌‌‌، صحت و دقت گزارش نتایج آزمایشگاهی، قدم بر داشته است.

از این رو آزمایشگاه هلدینگ بهنیا ، به عنوان آزمایشگاه مرجع در زمینه فولاد، با انجام فعالیت‌‌‌های عنوان شده‌‌‌، ضمن پاسخگویی به نیازهای خطوط تولیدی‌‌‌، با دانشگاه‌ها، موسسات و سازمان‌ها و نیز سایر مشتریان برون سازمانی همکاری دارد و این یک فرصت برای مشتریان عزیزی است که قصد دارند برنامه تولید و فروش خود را به ما بسپارند.

واحد های راه اندازی شده

خط تولید لوله مبلی 17
خط تولید لوله مبلی گالوانیزه 3
خط تولید لوله بدون درز در دست
خط تولید پروفیل سبک 5
طراحی برنامه تولید و فروش 26

اکنون تماس بگیرید

 66315656 – 66314141

بزرگترین فروشنده لوله مبلی و پروفیل سبک کشور

از برنامه ریزی تولید تا برنامه فروش با شما هستیم

دانش فنی بالای پرسنل هلدینگ بهنیا، راهنمای شما در مسیر راه اندازی خطوط تولید آهن آلات صنعتی از لوله مبلی تا پروفیل سبک می باشد.

نماینده انحصاری فروش برند “ساب” برترین برند لوله مبلی کشور.

فروشنده انحصاری برند ساب،برترین برند ملی ایران در صنعت لوله مبلی کشور

جهت مشاوره با کارشناس خود در خصوص قیمتها،زمان و روال انجام کار میتوانید بهترین مشاوره تلفنی را داشته باشید:

66314141 – 66315656

ثبت قرار ملاقات

در صورتیکه نیاز به ملاقات حضوری  با مدیریت هلدینگ بهنیا را دارید کافی است فرم زیر را پر کنید تا ترتیب حضور شما داده شود. 

[contact-form-7 id="20"]